Etkinlikler » Etkinlikler » Anasayfa

Etkinlikler

Royal Canin'den öğrencilere tam destek!
25.06.2013
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde 15.'si gerçekleşen öğrenci kongresine ana sponsor olarak katılımımızla veteriner hekim adaylarımızı yine yalnız bırakmadık. Oldukça yoğun geçen iki gün içerisinde veteriner hekim adaylarımızı standımızda ağırlayarak kendimizi tanıtma fırsatı yakaladık. Kazı kazan ve artık gelenekselleşmiş çekilişimizle veteriner hekim adaylarına sürpriz hediyeler dağıttık. 6-7-8 Mayıs'ta Ankara Üniversitesi'nde gerçekleşen kariyer günlerinde öğrencilere yönelik hazırladığımız özel "kariyer planlama" sunumumuzla yer aldık. Üniversitelerde katıldığımız kongre ve seminerlerle oldukça keyifli ve yoğun günler geçirdik. Bizleri yalnız bırakmayan veterinerlik fakültesi öğrencilerine teşekkür ederiz!
Royal Canin kardiyoloji kongresinde!
25.06.2013
4-5 Mayıs tarihlerinde Şile'de gerçekleşen kardiyoloji kongresinde veteriner hekimlerimizle buluştuk. Royal Canin Teknik Müdürü Philippe Pierson'ın konuşmasıyla yer aldığı kongrede, kalp hastalıkları için veteriner serisinde tek olan mamamız Cardiac Canine'i tanıtma fırsatı yakaladık. Her kongrede olduğu gibi veteriner hekimlerimizi standımızda ağırlayarak çeşitli hediyeler dağıttık. Yoğun ilgisiyle bizleri yalnız bırakmayan veteriner hekimlerimize teşekkür ederiz!
Bursa'da Royal Canin rüzgarı!
25.06.2013
Royal Canin veteriner hekim öğrencileriyle buluştu! 14-17 Mart tarihleri arasında Bursa'da gerçekleşen VESBA Kongresi'ne Royal Canin ekibi olarak Anadolu Pet'ten 6 kişiyle katıldık. Royal Canin Ülke Müdürü Tutku Pilosof'un sunumuyla başlayan kongre, öğrencilerin katılımıyla da keyifli ve sektörün gelecekteki sahipleri için oldukça verimli geçti. Sunum sonrasında yaklaşık 900 öğrenciyle standımızda buluşarak kendimizi tanıtma ve anlatma fırsatı bulduk. Öğrencilere önlük, kişisel hediyeler ve ürünlerimizin bulunduğu broşürler dağıttık. 3 gün boyunca firmamız adına oldukça verimli geçen bu kongrede bizleri yalnız bırakmayan değerli öğrencilerimize teşekkür ederiz.