Etkinlikler » Etkinlikler » Anasayfa

Etkinlikler

LaVital, Zoosphere Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı’nda!
19.11.2015
LaVital, 19-21 Kasım tarihlerinde Rusya St.Petersburg’da 24. cüsü gerçekleşen Zoosphere Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı’nda!
Devamını oku
Anadolu Pet, KHVHD Kongresi’nde
06.11.2015
Bu yıl 10. cusu gerçekleşen KHVHD Kongresi’nde Anadolu Pet, Royal Canin, LaVital ve Merial markaları ile katılım gerçekleştirdi.
Devamını oku
Anadolu Pet 4. İstanbul Pet Fuarı’nda!
03.09.2015
3-6 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Pet Fuarı’nda hayvanseverlerle buluştuk. Standımıza ve ürünlerimize ilgi büyüktü. Özellikle yeni kedi ve köpek mamamız LaVital’in deneme boy ürünleri yoğun ilgi gördü. Gelecek seneki fuarda tekrar görüşmek üzere…
Devamını oku
Pet Fuarı’nın en güzel kedileri seçildi!
05.09.2015
Bu yılki Pet Fuarı’nda düzenlenen Uluslararası Kedi Irk Yarışması, LaVital sponsorluğunda gerçekleşti. Şampiyonlar, can dostlarına uygun Lavital mama paketleri ve çeşitli hediyeler kazandılar. Katılan ve ilgi gösteren herkese teşekkür eder, kazanan yarışmacıları bir kez daha kutlarız.
Devamını oku
Klivet Kongresi’ndeyiz
19.05.2015
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği tarafından 16-19 Nisan 2015 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilen Klivet 2015 3. Bahar Sempozyumu'na Royal Canin adına ana sponsor olarak katıldık. Türkiye’nin birçok ilinden yaklaşık 350 veterinerin katılım gösterdiği sempozyumda “kedi ve köpeklerde her yönüyle Radyoloji” ele alındı. Klivet Kongresi’nde bu yıl daha da yoğun ve artan katılımcı sayısıyla son derece keyifli ve verimli zaman geçirdik.
Devamını oku
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2015 yılı Mezuniyet Töreni Sponsorluğu
15.05.2015
15 Mayıs günü gerçekleştirilen İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi 39. Dönem Mezuniyet Töreni’nde veteriner hekim adaylarımız ile buluştuk. Dereceye giren öğrencilerimize mezuniyet töreni için hazırladığımız özel hediyeler verdik. 39. Dönem mezunlarına meslek hayatlarında başarılar diliyoruz!
Devamını oku
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğrenci Kongresi 2015
28.04.2015
Her yıl olduğu gibi, bu yıl da Öğrenci Kongre’lerine veteriner hekim adaylarına desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. 28-30 Nisan tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde düzenlenen Öğrenci Kongresi’ne Royal Canin olarak bu yıl da destek vermenin mutluğunu yaşadık.
Devamını oku
İlk kez Kedi Hekimliği Kongresi’ndeyiz
23.04.2015
Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Kıbrıs’ta gerçekleştirilen Kedi Hekimliği Sempozyumu’na Royal Canin ana sponsorluğunda katılım sağladık. İlk defa katıldığımız bu kongrede veteriner hekimlerimizin talepleri ve beklentileri ile ilgili kapsamlı görüşmeler yapma şansı yakaladık. Veteriner hekimlerimize standımızda çeşitli hediyeler verdik.
Devamını oku
Dolunay Soysert ile Bolluca’dayız
2015
Hayvansever oyuncu Dolunay Soysert ile Cat&Dog dergisinde yapılan röportaj aracılığıyla Bolluca Barınağı’na Royal Canin sponsorluğunda 1,3 ton köpek maması ve 370 kg kedi maması yardımında bulunduk. Dolunay Soysert ile hayvan sevgisi hakkında yapılan özel röportaj Cat&Dog dergisi Mart sayısında yayınlandı.
Kayıp Köpek Türkiye Projesi
2015
Kayıp köpekleri sahipleriyle buluşturan gönüllü platformu Kayıp Köpek Türkiye ile ortaklaşa bir projeye imza attık. Kayıp Köpek Türkiye ve Anadolu Pet işbirliğinde Facebook sayfamızda yapılan kampanya ile bilgi formunu dolduran kullanıcılara, evcil hayvanlarına özel hazırlanan isimlikleri hediye ettik.
Minik Aşkım Projesi ile Hayvan Barınaklarına 2 ton mama bağışladık
2015
Lüks lifestyle web sitesi Oggusto ve Royal Canin; ünlü isimlerin hayvanlarıyla poz verdiği Minik Aşkım adlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Pera Palace’da yapılan çekime katılan her özel isim için Royal Canin olarak 200 kilo mamayı barınaklara bağışladık.
Devamını oku