Etkinlikler » Etkinlikler » Anasayfa

Etkinlikler

Hill's VetEssentials Kocaeli Etkinliği
29.10.2018
Hill’s Pet Nutrition olarak sürekli yapılan bilimsel araştırma ve geliştirmelerimiz ile evcil hayvan beslemesinde çığır açıcı yöntemler kullanarak hem veteriner hekimlerimizi hem de evcil hayvan sahiplerini mutlu edecek çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümlerden en yenisi olan VetEssentials ürün grubumuzun tanıtımını 10.10.2018 tarihinde Kocaeli Ramada Plaza Otel’de Hill's Pet Türkiye, "Bilimsel İletişim ve Ürün Sorumlusu" Hakan Tursun’un sunumu ile gerçekleştirdik. Katılımın yüksek olduğu etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan ve gelişmeleri yakından takip etmek isteyen tüm veteriner hekimler’e teşekkürlerimizi sunar, yeni etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle.
Devamını oku
Yorkiefest 2018
03.06.2018
LaVital ve Hill's markamızın sponsoru olduğu bu etkinlikle Yorkshire sahiplerine küçük ırk köpekler için olan mini serimizi tanıtma, hem de birlikte eğlenceli bir hafta sonu geçirme şansı yakaladık.
Büyük Kulüp Resim Sergisi Sema Peyman
17.04.2018
1-14 Nisan tarihleri arasında İstanbul Büyük Kulüp'te can dostlarımız yararına düzenlenmiş olan Sema Peyman'dan Portrelerdeki Can Dostlarımız Resim Sergisin'de Ana Sponsor olarak yer aldığımız resim sergisinde aklınıza takılan tüm soruları yanıtlama şansına sahip olduk.
Devamını oku
Büyük Kulüp Resim Sergisi
28.03.2018
1-14 Nisan tarihleri arasında İstanbul Büyük Kulüp'te can dostlarımız yararına düzenlenecek olan Sema Peyman'dan Portrelerdeki Can Dostlarımız Resim Sergisine bütün hayvan severlerimizi davet etmekten mutluluk duyarız! Ana Sponsor olarak yer alacağımız resim sergisinde aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamak için sizleri standımızda bekliyoruz. Açılış Kokteyli: 16:00-18:00 01.04.2018