Etkinlikler & Duyurular

31 Ocak 2024

Schesir After Dark

EVCİL DOSTLARIN MUTLULUĞU İÇİN

Yıllardır Anadolu Pet çatısı altında yerini koruyan Schesir, evcil dostlarımızın sağlığına her şeyden çok önem verir. En kaliteli ve doğal içerikleri özenle seçerek hazırlar ve dostlarımızın ihtiyaç duyduğu besinleri karşılar. Lezzetli ve dengeli formülasyonları, kedi ve köpekler için eşsiz bir beslenme deneyimi sunar. Doğal ve besleyici malzemelerle üretilmiş çeşitli ürünleriyle, onların enerji seviyelerini destekler, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerine yardımcı olur.

İşte tüm bunları birleştirdiğimizde, sizlere After Dark serisini tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

HAVA KARARDIKTAN SONRA

Kediler çok iyi avcılardır ve özellikle geceleri avlanmayı severler. Onları evlerimizde yaşamaya ikna etmiş olabiliriz; fakat, geçtiğimiz yıllar boyunca dostlarımız avcılık içgüdülerinden hiçbir şey kaybetmediler. Yeni Schesir After Dark ile bu serüven yeniden başlıyor.

Schesir After Dark, kedilerin doğada yediklerini karşılamak için üretilmiştir:

  • Protein açısından zengin,
  • %100 tam ve dengeli tarifler (kedinizin ihtiyacı olan tüm vitaminler, mineraller ve taurin ile),
  • Gerekli hidrasyonu sağlamak için nem bakımından zengin,
  • Tahılsız,
  • Yüksek besin değerine sahip, minimum düzeyde işlenmiş doğal içerikler.

Bununla birlikte Schesir After Dark, her dostumuzun damak tadına hitap edecek şekilde, 5 farklı lezzet ve 3 farklı kıvamda sunulmaktadır:

  • Et suyunda fileto,
  • Paté,
  • Mus.

SCHESIR’İN TAAHHÜDÜ

After Dark serisi, Schesir'in benzersiz bir beslenme deneyimi sunma taahhüdünü vurgular. Kedilerin doğal hayatı düşünülerek özel olarak üretilen bu yaş mamalar, mamanın lezzetine lezzet katan doğal protein kaynakları sayesinde besin değeri açısından çok yüksektir.

Schesir'in hassas pişirme yöntemi, yüksek kaliteli bileşenlerin besin değerini korumasını sağlar ve evcil dostlarımıza için çok az işlenmiş bir mama sunar. Bunu her pakette, kıvamından bağımsız olarak keşfedebilirsiniz.

Schesir After Dark ayrıca öğün başına alınan sıvı miktarını optimum düzeyde tutmaya yardımcı olur. Kediler, biyolojik yapıları itibariyle su içmeye çok istekli değillerdir; az su içmeye meyilli oldukları için, doğada yaşayan akrabaları gibi yedikleri yiyeceklerden su ihtiyaçlarını karşılamaları gerekir. Schesir, bu doğal davranışa saygı duyar ve dostlarımızın dengeli sıvı alımını destekler.

Çok seçici kediler için de Schesir After Dark bir çözümdür. Yüksek lezzet standardı ve 3 farklı kıvamı ile her kedi kolayca tüketebilir.

KARMA BESLEME

Schesir After Dark ile günlük öğün her zaman tam ve dengelidir. Özellikle karma besleme (hem yaş hem de kuru mama) kedilerin sağlığı için oldukça önemlidir ve After Dark serisi, kuru ve yaş mamaların bir arada kullanılmasını teşvik eder. Bu esnek beslenme yaklaşımı, evcil dostlarımıza çeşitli besin kaynaklarından faydalanma imkânı tanır, böylece tam ve dengeli beslenme pekiştirilmiş olur. After Dark ile kuru mamaları birleştirerek, kedinin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayabilir ve ona çeşitli lezzetler sunabilirsiniz. Karma besleme, evcil dostlarımızın keyif aldığı bir beslenme düzeni oluşturmanın harika bir yoludur.

Tüm seriyi linkte keşfedin: Buraya tıklayın.