Markalar

HILL'S

Hill's Pet Nutrition 1939'da, sıradışı bir veteriner hekim ile başlayan evcil hayvan bakım geleneğini günümüzde de sürdürüyor. Bünyesinde bulunan 220’den fazla veteriner hekim, gıda ve beslenme uzmanı, teknisyeni ve araştırmacısı ile evcil hayvanların daha mutlu, sağlıklı ve uzun birer yaşam sürmeleri için gerekli olan tüm besinleri almalarını sağlayan Prescription Diet™, Science Plan™ ve Vet Essentials™ mamaları ile mevcut en yüksek kaliteli evcil hayvan beslenmesini tüm dünya için erişilebilir kılıyor. Dünyanın her yerindeki veteriner hekimler Hill’s ürünlerini diğer herhangi bir evcil hayvan mamasından daha çok tavsiye ediyor ve kendi evcil hayvanlarını da onunla besliyor. Hill’s Pet Nutrition hayatınızı değiştirir.

Keşfet

SCHESIR

Schesir markası, kedi ve köpeklere yönelik ürünlerinin doğallığını garanti etmek için 20 yılı aşkın bir süredir çaba harcamaktadır. Patili dostlarımızın refahını artırmak için en iyi malzemeleri kullanır ve yapay koruyucu veya renklendirici eklenmeden özenle hazırlanmış en çekici tarifleri hazırlar. Tüm bunlar, hem insanlar hem de hayvanlar olarak hepimizin yaşadığı gezegen için tam bir şeffaflık ve özenle gerçekleştirilmektedir.

Keşfet

ANIMONDA

Avrupa'da pek çok ülkede hayvan sahipleri ve üreticiler sevimli dostlarının refahını ve sağlığını garanti altına almak için ANIMONDA’yı tercih ediyor. 1991 yılında kurulan Animonda, 20 senedir evcil hayvanlarının sağlığı ve yaşam kalitesine önem veren ve kendi yiyecekleri kadar onların da beslenmesinde yüksek kalite arayan hayvan sahiplerine hizmet eder.

Keşfet

PRONATURE

Evcil dostların yaşam standartlarını geliştirmek için bilimle desteklenmiş ve bizimle daha uzun süre birlikte olmalarını sağlayacak formüllerle üretilen Pronature, kullanılan fonksiyonel içerikler sayesinde patili dostlarınızın daha sağlıklı, güçlü ve mutlu olmalarını sağlar.

Keşfet

LAVITAL

"Her kedi ve köpek için iyi mama" prensibinden yola çıkan LaVital, kaliteli protein’le ürettiği besinleri, tüm kediler ve köpekler için erişilebilir kılıyor. 1987’den beri kedi ve köpekler için ürünler geliştiren Effeffe Pet Food tarafından İtalya’da üretilen LaVital ürünleri, can dostlarımızın sağlıklı beslenmesi için uzmanlar tarafından özenle formüle edildi.

Keşfet

ECONATURE PLUS

Econature Plus, içeriğindeki kaliteli hammaddeler sayesinde yenilebilirliği yüksek özelliği ile dikkat çekmektedir. Geniş ve kaliteli ürün yelpazesi Econature Plus'ı Türkiye’nin en çok tüketilen mamalarından biri haline getirmiştir. Tüm yaşam evrelerine ve ırklarına yönelik özel olarak geliştirilen formülasyonlara sahiptir.

Keşfet

ECONATURE

Türkiye'deki fabrikanın ilk üretimi olan Econature besleyici özelliği ile dikkat çeker. Tüm yaşam evrelerine ve ırklarına yönelik özel olarak geliştirilen formülasyonlara sahip Econature, geniş ve kaliteli yelpazesi ile Türkiye'nin en çok tüketilen mamalarından biridir.

Keşfet

CROQUE

Croque, kedi ve köpekler için tüm ırk ve yaş evreleri göz önünde bulundurularak günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere, uzmanlar tarafından özenle formüle edilmiş, tam ve dengeli bir beslenme sunar.

Keşfet

DOST PATİ

Sokaktaki tüylü dostlarımızın beslenmesi düşünülerek ortaya çıkan Dost Pati, kolay ulaşabilir olmasıyla patili dostlarımızı beslemeyi daha kolay hale getirir.

Keşfet

8 IN 1

Köpeğinizi sevin ve doğasına saygı duyun! Köpeklerin çok çeşitli ihtiyaçları vardır. 8IN1 köpeğinizin kendine özgü ihtiyaçlarına yönelik, onun doğasına uygun çözümlerle geliştirilmiş yüksek kaliteli ürünler sunar. Et içerikli patentli çiğneme kemikleri ve besinsel takviyelerin de dahil olduğu geniş ürün yelpazesiyle, köpeğinizin bakımı ve mutluluğu için çalışır.

Keşfet

SMARTBONES

SmartBones’un içeriğinde hayvan derisi yoktur, diğer kemiklerin aksine lezzetli sebzeler ve çok özel tatlar sunar. Bu, SmartBones’un sindirimini kolaylaştırır, daha az yağlı ve oldukça lezzetli olmasına imkan verir. Classics’in dış katmanı ham deri yerine sağlıklı sebzeler içerirken iç katmanında lezzetli tavuk eti bulunur. Karşı konulamaz Flavours ise yine ham deri içermeyen dış katmana ve yer fıstıklı, tatlı patatesli, sığır etli olmak üzere dayanılmaz lezzette aromalara sahiptir.

Keşfet

FLEXI

Dünyanın her yerinde milyonlarca mutlu köpek sahibi Almanya’da Manfred Bogdahn tarafından geliştirilen benzersiz bir yeniliği kullanıyor. FLEXI, 1970'lerin başında köpekler için ilk geri çekilebilir uzatma tasmayı geliştirmesinden bugüne 40 yıldır süren araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla Dünyanın 1 numaralı tasma markası haline geldi. Bugün Flexi denince, tasmada benzeri olmayan maksimum özgürlük, kontrol, güvenlik, rahat kullanım ve yenilikçi tasarımın akla gelmesi hiç de şaşırtıcı değil.

Keşfet

MODERNA

Belçika menşeili MODERNA PRODUCTS, uygun fiyatla yüksek kaliteyi, yenilik ve stili size ulaştırıyor. İlk günden itibaren imalatçı olarak yola çıkan Moderna’nın üretim anlayışı her zaman “iyi hizmet” ve “yenilik” oldu. Kedi ve köpeklerin mutluluğu için yarattığı farklı model ve tasarımlarıyla Moderna, petinizin ihtiyaçlarını karşılarken sizin de göz zevkinize hitap eder.

Keşfet

FURMINATOR

Furminator, kedi ve köpeklerin tüylerini taramak ve ölü tüylerinden kurtulmak için güvenli, kullanımı rahat ve sağlıklı bir bakım sağlayan ilk ve tek etkili çözümdür. Dünya çapında üne sahip markanın orijinal ürünleri, kalitesi ve ömürlük kullanım garantisi ile taklitlerinden ayrılır.

Keşfet

FLAMINGO

Flamingo, 1972'deki kuruluşundan bu yana, evcil hayvan sektöründe lider, uluslararası bir şirket haline geldi. Avrupa içinde ve dışında 50'den fazla ülkede faal olan Flamingo, tüm evcil hayvanlar için eksiksiz ve yüksek kaliteli ürünleri temsil eder. Kedi, köpek, kemirgenler ve daha birçok evcil hayvanlara yönelik işlevselliği yüksek ürünleri ile Flamingo, ambalajlar üzerinde sağladığı net bilgilerle doğru ürünü kolayca seçmenize olanak tanır.

Keşfet

BEAPHAR

1943 yılında Raalte adında küçük bir Hollanda kasabasında kurulan Beaphar, 70 yıldır sunduğu güven ve kalite güvencesiyle evcil hayvan ürünlerindeki liderliğini korur.

Keşfet

SANICAT

Sanicat, 60 yılı aşkın tarihiyle kedilerin, evlerin ve gezegenimizin ihtiyaçları dahilinde dünya çapında yüksek kalitedeki ürünlerle hizmet eder. 32 maden yatağı ve 100 milyon tondan fazla rezerve sahip, 95’den fazla ülkede bulunan ofisleri ile çalışmalar gerçekleştirir. Kedi kumunun üretiminde kullanılan hammaddeler olan minerallerin çıkarılmasını, işlenmesini ve ticari piyasaya sürülmesini gerçekleştirir.

Keşfet

TETRA

1950 yılında akvarist Dr. Ulrich BAENSCH tarafından Almanya’da kurulan TETRA, bugün 700’ü aşkın çalışanı ve dünya genelinde 90’ı aşkın ülkede yayılmış satış ağı ile pazarın lider kuruluşudur. İlk endüstriyel balık yemi üreticisi olan Tetra, sürekli geliştirdiği balık yemleri ve su bakım ürünlerinin yanında filtre, ısıtıcı, hava motoru gibi teknolojik ürünlerle de akvaryum hobiciliğini destekler.

Keşfet

EHEIM

EHEIM, 1949 yılında teknik oyuncaklar yapımında uzman olan Gunther Eheim tarafından Almanya’da kuruldu. O dönemde trenler için geliştirilmiş santrifüj pompa modeli akvaryum filtreleri için de bir başlangıç oldu. Günümüzde 250'den fazla çalışanı ve dünya genelinde 50'den fazla ülkeye yayılan satış ağı ile sektöründe lider olan EHEIM, akvaryum filtrelerinin yanında motorlar, ısıtıcılar, hazır akvaryumlar gibi birçok teknolojik alanda da akvaryum hobisine hizmet eder.

Keşfet

AQUA DECO

1980'lerin sonlarında Almanya ve Avusturya'ya kaya ithal ederek hayata başlayan Aquadeco, günümüzde ürün gamına eklediği çeşitli doğal kaya, kum, ahşap dekorasyon malzemeleriyle dünya çapında akvaryum sevenlerin gözdesi oldu.

Keşfet

HAILEA

HAILEA, 1986’da Mr. Chen Junping tarafından kuruldu. İlk günden itibaren ilerleme ve gelişiminin temeli her zaman bilime, teknolojiye ve yeniliğe olan inancı oldu. Sadece yeni teknolojiler üretmekle kalmayan Hailea, aynı zamanda en gelişmiş yabancı teknolojileri de kendi bünyesindeki üretim sürecinde kullanır. Bu gelişmiş teknoloji, tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik belirlenir ve sonucunda her zaman olumlu tepkilerle ödüllendirilir.

Keşfet